0Shares

Reperi i njohur Gold AG është një emër mjaft i përfolur në media.

Shpesh, temë e mediave bëhen këngët e tij me mesazh revoltues, teksa në sy ka rënë gjithmonë edhe fakti se është mysliman i devotshëm.

🔥 @mproduction_ @shqiprimperteshi

A post shared by Gold AG (@arianagushi1986) on May 15, 2018 at 6:50am PDT

Si i tillë, ai agjëron edhe gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, muaj në të cilin sapo kemi hyrë.

Si shumë prej yjeve të tjerë, ai ka bërë një urim për ndjekësit e tij në rrjetet sociale, duke iu dëshiruar të gjithëve agjërim të lehtë.

Switzerland ❤️

A post shared by Gold AG (@arianagushi1986) on May 13, 2018 at 10:30am PDT

Ai ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, të realizuar në Mekë, vendin e shenjtë të cilin e kishte vizituar disa vjet më parë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

” Urime ky muaj i bekuar të gjithë besimtarëve musliman, Zoti ua pranoftë Agjërimin,Namazin dhe çdo vepër të mirë gjat këtij muaji.Dalshim faqebardhë deri në fund dhe me gjynahe të falura”, ka shkruar ai në Instagram.

Përndryshe, ai pritet që së shpejti të publikojë projekte të reja gjatë sezonit veror. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)