LAJMI I FUNDIT:

Gjesti rikthehet me këngën e re “Beba”

Gjesti rikthehet me këngën e re “Beba”
Foto: Screenshot/YouTube

Rap-artisti i njohur shqiptar, Gjesti, ka publikuar ditën e sotme (e hënë) projektin e ri muzikor të quajtur, “Beba”.

Teksti dhe melodia është bërë nga vet këngëtari me producim nga Albos.

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit të njohur, XL Films.

Foto: Screenshot/YouTube

Producent ekzekutiv i këtij projekti vlen të ceket se është SGM.

Të gjitha lajmet nga Gjesti
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Gjesti

Besart Kelmendi (emri i vërtetë) është rikthyer me një këngë e klip veror.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe besohet se do të pritet mirë nga fansat e publiku.

Ai kishte bërë një tërheqje nga muzika për një kohë, por që tani është rikthyer fuqishëm me prurje të reja. /Telegrafi/