LAJMI I FUNDIT:

Gervinho vjen me ndërhyrjen horror të vitit (Video)

Gervinho vjen me ndërhyrjen horror të vitit (Video)

Ish sulmuesi i Romës dhe Arsenalit, Gervinho, është ndëshkuar me karton direkt të kuq në ligën kineze të futbollit.

Reklama

Futbollisti i Bregut të Fildishtë, ka bërë një ndërhyrje të ashpër në kundërshtarin.

Pas kësaj ndërhyrje, vendimi i gjyqtarit për ta ndëshkuar me karton të kuq, konsiderohet i drejtë.

Lojtari i Hebei kaloi nga Roma për 18 milionë euro. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

La Liga
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
Kalo në kategori