Reperi Gent Fatali ka qenë mjaft i pëlqyer këtë vit, bashkëpunimi i tij me Samanta Karavellën “Na e dina”, ishte një nga hitet e verës 2016.

Ai është mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale, gjersa publikon fotografi herë pas here për të qenë sa më afër fansave.

Së fundmi Genti ka publikuar disa imazhe në Instagram, ku ka prezantuar disa pjestarë të familjes së tij, si dhe një fotografi kur ishte i vogël.

“Një tigër i ri”, kishte shkruar ai në mbishkrimin e fotos, duke treguar kështu se edhe në fëmijëri ka qenë mjaft temperament. /Telegrafi/

genti1

Gent Fatali me pjestarë të amiljes

genti2

Genti kur ishte shumë i vogël