LAJMI I FUNDIT:

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother – e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother – e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Spektakli i të hënës (27 nëntor) në Big Brother VIP Kosova 2 u karakterizua me ngjarje të ndryshme.

U diskutuan disa nga debatet e fundit e mes tjerash nuk mungoi edhe një atmosferë festive për shkak të Ditës së Flamurit.

Pak para përfundimit të këtij Prime, opinionistja e Big Brother Anita Muçaj – Haradinaj, ka kërkuar që të bëjë një urim.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo uroi shqiptarët për 28 Nëntor e me këtë rast ia uroi ditëlindjen edhe të ëmës, e cila siç dihet ka ndërruar jetë shumë vite më parë.

Leonora Jakupi befason banorët në Big Brother VIP Kosova - interpreton hitin “A vritet pafajësia”
Lexo po ashtu Leonora Jakupi befason banorët në Big Brother VIP Kosova - interpreton hitin “A vritet pafajësia”

“Përveç se i uroj të gjithë shqiptarët për festën dhe 28 Nëntorin, unë dua ta përshëndes babanë tim, Leartin, Vjosën dhe Lolën dhe dua t’i thëm gëzuar ditëlindjen mamit tim. Edhe sa mirë që isha këtu, ia bëra urimin live”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

“Edhe 100 për mamin”, i tha në anën tjetër Jonida duke mos qenë në dijeni se nëna e saj nuk jeton më.

“Mami edhe 100 nga atje ku është”, tha duke qeshur Muçaj – Haradinaj, të cilën e plotësoi Alaudini me “Në parajsë”.

Kjo situatë dukej se vuri të gjithë në siklet, ndonëse u munduan të kalojë pa u vënë re. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Kalo në kategori