E njohur për figurën mbresëlënëse trupore, Ana Kabashi guxon të provojë secilën veshje.

Kësaj radhe këngëtarja vjen me një fustan të shkurtër, të hapur në pjesën e dekoltesë dhe të shndritshëm.

Ajo ka pozuar para një veture luksoze, ndërkohë që ka mahnitur me dukjen e saj.

(Foto: Instagram/annakabashi)

Në përshkrim, këngëtarja ka shkruar me shaka se “Beyonce ka kërkuar t’ia kthejnë fustanin”.

Ana Kabashi, e mrekullueshme në pozat me bikini Ana Kabashi, e mrekullueshme në pozat me bikini

(Foto: Instagram/annakabashi)

Ana vazhdon të jetë aktive në profilin e saj në Instagram, ku tërheq vëmendje me pozat që vënë në plan të parë linjat e admiruara trupore. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/annakabashi)