LAJMI I FUNDIT:

Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi
Foto: Fjolla Morina/Instagram

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, pas disa periudhave të vështira në jetën e saj këtë vit, i është rikthyer normalitetit.

Ajo ka treguar se ka nisur një lidhje të re me një burrë dhe se po e mendon seriozisht edhe martesën.


E se gjërat janë bërë serioze mes tyre, këtë e vërteton edhe fotografia e fundit e hedhur nga vet Fjolla Morina në InstaStory.

Fjolla Morina planifikon të martohet me të dashurin e ri
Lexo po ashtu Fjolla Morina planifikon të martohet me të dashurin e ri

Bëhet fjalë për një fotografi “selfie” të çiftit, ku ajo e mbulon me një emoji zemre fytyrën e personit, teksa i bën një dedikim dashurie në mbishkrimin e fotografisë.

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

“Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi”, ka shkruar këngëtarja shqiptare.

Fjolla përndryshe ka paralajmëruar se shumë shpejt do t’i rikthehet edhe muzikës, pasi tash e sa kohë ka punuar në projekte të reja muzikore. /Telegrafi/

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Aktorja me famë botërore Taraji Henson shfaqet me kreacion të stilistes shqiptare Vlora Mustafa

Magazina
Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Kalo në kategori