LAJMI I FUNDIT:

Fituesit në Critics’ Choice Awards

Fituesit në Critics’ Choice Awards

Sezoni i çmimeve kinematografike nisi të dielën me edicionin e 22-të të ‘Critics’ Choice Aëards’ në qytetin bregdetar të Santa Monicas në Los Angeles.

Reklama

“La La Land”, një film mjuzikël i kohëve moderne, me protagonistë Emma Stone dhe Ryan Gosling, rrëmbeu çmimin kryesor, atë të filmit më të mirë.

“Ajo që dukej një ëndërr e parealizueshme u bë sot realitet. Ju nuk e humbët kurrë besimin dhe më nxitët vazhdimisht, prandaj ju jam shumë mirënjohës”, është shprehur Damien Chazelle.

Casey Affleck u vlerësua si aktori më i mirë protagonist për interpretimin në “Manchester by the Sea”, ndërsa sa i përket femrave, trofeun e mori Natalie Portman, për rolin e Jacqueline Kennedy në filmin “Jackie”.

Viola Davis e Mahershala Ali triumfuan në kategorinë e aktorëve më të mirë në rol dytësor.

Fituesit e ‘Critics’ Choice Awards’ zgjidhen nga 300 anëtarët e Broadcast Film Critics Association. /TCH/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Kalo në kategori