LAJMI I FUNDIT:

Filmi i fundit i Anne Heche “Girl In Room 13” do të shfaqet në shtator – disa javë pas vdekjes së aktores

Filmi i fundit i Anne Heche “Girl In Room 13” do të shfaqet në shtator – disa javë pas vdekjes së aktores
Anne Heche

Filmi i fundit i Anne Heche , “Girl In Room 13”, pritet të shfaqet në shtator, disa javë pas vdekjes së aktores amerikane.

Reklama

Aktorja, e njohur më së shumti për interpretimin në filma si “Six Days Seven Nights” dhe “Donnie Brasco “, vdiq të premten më 12 gusht pas një aksidenti të tmersshëm.

Lifetime ka konfirmuar se do të vazhdojë ta lansojë filmin në shtator siç ishte planifikuar fillimisht.

Anne Heche (Foto: YouTube)

Regjisorja, Elisabeth Rohm e vlerësoi performancën e fundit të Heches si ‘fenomenale’ teksa ajo trajton rolin e ashpër të një nëne që vajza e saj rrëmbehet në trafikun e qenieve njerëzore.

Elisabeth filloi: “Ne jemi të gjithë kaq të përkushtuar ndaj kauzës, ndalimit të dhunës ndaj grave… të gjithë ne, veçanërisht Larissa [Dias] që luajti këtë viktimë, jemi të përkushtuar ndaj kësaj kauze”.

Fati i rëndë i Anne Heche që vdiq tragjikisht – babai e abuzoi në fëmijëri dhe përjetoi humbje të anëtarëve të familjes
Lexo po ashtu Fati i rëndë i Anne Heche që vdiq tragjikisht – babai e abuzoi në fëmijëri dhe përjetoi humbje të anëtarëve të familjes

Regjisorja shtoi se kasti kishte folur për rëndësinë e qëndrimit kundër abuzimit, përpara se të lavdëronte Hechen për përkushtimin e saj ndaj rolit, pasi ajo mbeti në koma.

“Edhe pse [Heche] mungon thellësisht, tani, do të them se filmi ka përfunduar dhe ajo bëri një performancë fenomenale”, vazhdoi ajo.

Para se të vdiste, për Anne tanimë thuhej se i kishte vdekur truri dhe se vështirë do të mbijetonte.

Ajo pësoi një aksident të rëndë me makinë ndërkohë që u fut në një shtëpi, e madje thuhej se ishte nën ndikim të substancave narkotike. /Telegrafi/

Anne Heche (Foto: Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Transformimi jetësor i Geri Halliwell nga koha e saj në “Spice Girls”

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kalo në kategori