LAJMI I FUNDIT:

Anne Heche

12 Artikuj

Djali i Anne Heches thyen heshtjen, flet për herë të parë pesë muaj pas vdekjes së të ëmës

Djali i Anne Heches thyen heshtjen, flet për herë të parë pesë muaj pas vdekjes së të ëmës

Yjet
Njëzet yjet ndërkombëtar që humbëm në vitin 2022

Njëzet yjet ndërkombëtar që humbëm në vitin 2022

Egzona Shigjeqi
Një muaj pas vdekjes – familja e Anne Heches në ‘luftë’ për pasurinë e aktores

Një muaj pas vdekjes – familja e Anne Heches në ‘luftë’ për pasurinë e aktores

Yjet
Filmi i fundit i Anne Heche “Girl In Room 13” do të shfaqet në shtator – disa javë pas vdekjes së aktores

Filmi i fundit i Anne Heche “Girl In Room 13” do të shfaqet në shtator – disa javë pas vdekjes së aktores

TV / Film
Fati i rëndë i Anne Heche që vdiq tragjikisht – babai e abuzoi në fëmijëri dhe përjetoi humbje të anëtarëve të familjes

Fati i rëndë i Anne Heche që vdiq tragjikisht – babai e abuzoi në fëmijëri dhe përjetoi humbje të anëtarëve të familjes

Po Flitet
Gruas së cilës iu shkatërrua shtëpia nga aksidenti që shkaktoi Anne Heche, reagon pas vdekjes së aktores

Gruas së cilës iu shkatërrua shtëpia nga aksidenti që shkaktoi Anne Heche, reagon pas vdekjes së aktores

Yjet
Vdiq pas një aksidenti të rëndë me makinë, Ellen DeGeneres me dedikim prekës për ish-partneren Anne Heche

Vdiq pas një aksidenti të rëndë me makinë, Ellen DeGeneres me dedikim prekës për ish-partneren Anne Heche

Yjet
Vdes aktorja Anne Heche, një javë pas aksidentit famëkeq me veturë

Vdes aktorja Anne Heche, një javë pas aksidentit famëkeq me veturë

TV / Film
Aksidenti me makinë – aktorja Anne Heche nuk pritet të mbijetojë

Aksidenti me makinë – aktorja Anne Heche nuk pritet të mbijetojë

Yjet
Gjatë aksidentit me makinë, Anne Heche thuhet se ishte nën ndikimin e substancave narkotike

Gjatë aksidentit me makinë, Anne Heche thuhet se ishte nën ndikimin e substancave narkotike

Yjet
Anne Heche në kujdes intensiv, por në gjendje “stabile” pas aksidentit

Anne Heche në kujdes intensiv, por në gjendje “stabile” pas aksidentit

Po Flitet
Aktorja Anne Heche në gjendje kritike pas një aksidenti të rëndë me makinë

Aktorja Anne Heche në gjendje kritike pas një aksidenti të rëndë me makinë

Yjet