LAJMI I FUNDIT:

Gjatë aksidentit me makinë, Anne Heche thuhet se ishte nën ndikimin e substancave narkotike

Gjatë aksidentit me makinë, Anne Heche thuhet se ishte nën ndikimin e substancave narkotike

Pas aksidentit të tmerrshëm me makinë të premten e kaluar, ka ende shumë detaje të ndryshme misterioze që mbeten të pazgjidhura me aktoren Anne Heche.

Reklama

Raportimi i fundit konfirmon se ajo mbetet në gjendje kritike dhe në koma, jeta e saj është ende në rrezik.

Sipas TMZ, burime nga policia e Los Angeles u thanë atyre se raporti toksikologjik i aktores zbuloi se nuk u gjet alkool në gjakun e saj, por u gjetën të paktën dy substanca të ndryshme.

Edhe pse kishte diçka që dukej si një shishe alkooli brenda makinës së saj para aksidentit, analizat e gjakut të aktores Anne Heche zbuluan se ajo kishte në të vërtetë kokainë brenda saj kur ndodhi përplasja.

Një tjetër substancë që u zbulua gjithashtu ishte fentanili, por nivelet ishin më të ulëta se kokaina.

Anne Heche në kujdes intensiv, por në gjendje “stabile” pas aksidentit
Lexo po ashtu Anne Heche në kujdes intensiv, por në gjendje “stabile” pas aksidentit

Ajo që policia mund të përcaktonte ishte se aktorja ishte në të vërtetë nën ndikimin e kokainës gjatë aksidentit, por fentanili mund të ishte pjesë e ilaçeve kundër dhimbjeve të përdorura në spitale.

Mjekët i dhanë asaj qetësues kundër dhimbjes ndërsa po dërgohej në dhomën e urgjencës për të trajtuar plagët dhe djegiet e saj.

Gjendja e saj mbetet e rëndë, Anne Heche vazhdon të luftojë për jetën e saj. Fatkeqësisht, kjo nuk ka ndryshuar ende.

Ky raportim nga TMZ i bindet historisë së përdorimit të drogës që aktorja e ka nën brez gjatë viteve. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Magazina
Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Magazina
Kalo në kategori