LAJMI I FUNDIT:

Aksidenti me makinë – aktorja Anne Heche nuk pritet të mbijetojë

Aksidenti me makinë – aktorja Anne Heche nuk pritet të mbijetojë

Aktorja amerikane, Anne Heche, nuk pritet të mbijetojë, ka thënë familja e saj, pas një aksidenti me makinë në fillim të kësaj jave.

Reklama

Ajo mbetet në koma dhe kishte “një dëmtim të rëndë anoksik të trurit”, thuhet në një njoftim – kur truri është i privuar nga oksigjeni.

“Ne duam të falënderojmë të gjithë për urimet dhe lutjet për shërimin e Anne dhe falënderojmë stafin e përkushtuar dhe infermieret e mrekullueshme”, shtuan ata.

Anne Heche (Foto: Reuters)

Makina e saj u përplas në një shtëpi dykatëshe në Los Angeles javën e kaluar.

Gjatë aksidentit me makinë, Anne Heche thuhet se ishte nën ndikimin e substancave narkotike
Lexo po ashtu Gjatë aksidentit me makinë, Anne Heche thuhet se ishte nën ndikimin e substancave narkotike

Policia tha të premten se testet paraprake të gjakut kanë zbuluar praninë e drogës – por nevojiteshin testime shtesë për të përjashtuar çdo substancë të dhënë në spital.

Pamje pas aksidentit të Anne Heche

53-vjeçarja nënë e dy fëmijëve ka luajtur në filma duke përfshirë “Donnie Brasco”, “Cedar Rapids” dhe “Psycho” të vitit 1998.

Heche është shfaqur gjithashtu në “”Dancing ëith the Stars” të Amerikës.

Pamje pas aksidentit të Anne Heche

Ajo është gjithashtu ish-partnerja e prezantueses amerikane, Ellen DeGeneres. /Telegrafi/

Anne Heche (Foto: Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë
Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

Magazina
Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Magazina

"Boll se le nam" - Bledi Mane dhe Nita Latifi përballen në studio pas debateve virtuale

Magazina
Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake

Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake

Magazina
Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re

Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re "Kur të merr malli"

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Kalo në kategori