LAJMI I FUNDIT:

Djali i Anne Heches thyen heshtjen, flet për herë të parë pesë muaj pas vdekjes së të ëmës

Djali i Anne Heches thyen heshtjen, flet për herë të parë pesë muaj pas vdekjes së të ëmës

Djali i Anne Heche, Atlas, ka thyer heshtjen duke reaguar për herë të parë për vdekjen e të ëmës.

Reklama

13-vjeçari e përshkroi nënën si ‘personin më të mirë që ka parë ndonjëherë’, ndërsa dha një deklaratë për revistën ‘Los Angeles Inquisitor’.

“Ajo gjithmonë dinte se si të zgjidhte një problem ose të ndihmonte një mik”, shtoi Atlas. “E dinte gjithmonë gjënë e duhur për të bërë”.

Anne Heche me djalin e saj

“Nuk mund të them me fjalë se sa mirënjohës jam apo sa më mungon ajo”, vazhdoi ai.

Atlas është fëmija i Annes që e ndan me ish-partnerin e saj, James Tupper.

Vdes aktorja Anne Heche, një javë pas aksidentit famëkeq me veturë
Lexo po ashtu Vdes aktorja Anne Heche, një javë pas aksidentit famëkeq me veturë

Ylli i “Big Little Lies”, 57-vjeç, kishte folur gjithashtu për “dashurinë dhe energjinë” që Atlas solli në marrëdhënien e tij dhe Heche.

Anne Heche dhe djali i saj

“Ana dhe unë ishim bashkë për më shumë se një dekadë; ne kemi një djalë të bukur së bashku, dhe në atë kohë, ai ishte vetë përkufizimi i dritës në jetën tonë, duke sjellë gjithmonë harmoni”, tha Tupper.

Aktori, i cili u takua me Heche nga viti 2007 deri në 2018 , përfundoi: “Ajo do të mbahet mend gjithmonë dhe do të jetë në zemrat tona”.

Heche vdiq në gusht 2022 në moshën 53-vjeçare

Fituesja e Emmy-t ishte gjithashtu nëna e djalit Homer, 20 vjeç, me ish-bashkëshortin e saj, Coleman Laffoon.

Ylli i famshëm ndërroi jetë në gusht të vitit 2022 në moshën 53-vjeçare në një aksident me makinë. /Telegrafi/

Aksidenti i tmerrshëm i Anne Heches