Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, nuk e ka ndërmend të ndalet kohëve të fundit.

Pas lansimit të njëpasnjëshëm të disa nga projekteve muzikore, tashmë ajo paralajmëruar këngën e radhës, që kësaj here vjen në bashkëpunim.

Bëhet fjalë për këngëtarin Young Zerka, i cili në estradë njihet për një veçanti dhe lloj interesant të interpretimit.

View this post on Instagram

@youngzerka !

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on Jun 21, 2020 at 10:22am PDT

Kështu, përmes rrjetit social Instagram dyshja kanë publikuar fotografi të realizuara në të njëjtin vend, ndërsa kishin vënë emrin njëri-tjetrit.

Fifi publikon ripërpunimin e këngës "A po vjen me mu" Fifi publikon ripërpunimin e këngës "A po vjen me mu"

Fifi është shfaqur tejet tërheqëse, e veshur me një fustan të zi dhe elegant, ndërsa flokët ka vendosur që ti lidhë lart kokës.

Reklama

View this post on Instagram

@fifi.official.fr !

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on Jun 21, 2020 at 10:27am PDT

Në po të njëjtën mënyrë është veshur edhe Young Zerka, por ky i fundit ka zgjedhur ngjyrën e gjelbër për kostumin e tij.

Reklama

Fansat e artistëve kanë filluar menjëherë komentet pozitive, duke treguar padurim deri në lansimin e duetit. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Orange is the new black 🙃 @hotelflower @orla_accessory

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on Jun 18, 2020 at 10:13am PDT