LAJMI I FUNDIT:

Feston ditëlindjen e 40-të, Marina Vjollca me dedikim për Ghetto Geasyn: Mbreti i zemrës time

Feston ditëlindjen e 40-të, Marina Vjollca me dedikim për Ghetto Geasyn: Mbreti i zemrës time
Foto: Instagram

Ditën e sotme (e diel) feston ditëlindjen njëri prej reperëve më të pëlqyer në estradë, Getoar Selimi.

I lindur më 3 korrik të vitit 1982 në Prishtinë, ai ka mbushur plot 40 vite jetë.


Ndonëse dedikimet e urimet kanë qenë të shumta në rrjete sociale, një të tillë së fundmi e ka marrë edhe nga partnerja e tij, moderatorja Marina Vjollca.

“Urime ditëlindjen mbreti i zemrës time. Ti e meriton botën. Të dua përgjithmonë burri im”, ka qenë shkrimi i Vjollcës.

Të gjitha lajmet nga Marina Vjollca
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Marina Vjollca

Prezantuesja nga Shqipëria dhe reperi janë së bashku prej shumë vitesh, teksa u martuan në një ceremoni pranë detit në vitin 2017.

Foto: Screenshot/Instagram

Ata vitin që lamë pas mirëpritën një vajzë të quajtur, Marget.

Ghetto Geasy nga ana tjetër po vazhdon punën për projekte muzikore, e të jetë shumë i angazhuar me koncerte. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Kalo në kategori