LAJMI I FUNDIT:

Feston ditëlindjen, DJ PM i bën dedikim të veçantë Sarah Berishës

Feston ditëlindjen, DJ PM i bën dedikim të veçantë Sarah Berishës
Foto: Instagram

Blogerja e njohur shqiptare, Sarah Berisha, feston ditën e sotme (e shtunë) ditëlindjen.

Reklama

Me këtë rast ka marrë urime të shumta nga miqtë, familjarët e të afërmit.

Një i tillë nuk ka munguar as nga partneri i saj, Pajtim Krasniqi (PM), me të cilin shijon lidhjen prej disa muajsh.

Foto: Screenshot/Instagram

“Në Romë kam qenë por romantik nuk jam hiq, nuk e di se çfarë të shkruaj veç ‘urime ditëlindjen zemra ime e mirë’”, nis postimi i DJ PM.

DJ PM dhe Sarah komentojnë lidhur me planet për martesë
Lexo po ashtu DJ PM dhe Sarah komentojnë lidhur me planet për martesë

“Të uroj krejt të mirat e botës e ishalla sukseset nuk të ndalen kurrë. Të dua Sarushka ime”, vazhdoi ai.

View this post on Instagram

A post shared by Pajtim PM Krasniqi (@djpm_)

Sarah dhe DJ PM nisën lidhjen gjatë kohës sa ishin në Big Brother VIP, por po argëtohen ende me njëri-tjetrin.

Në BBV dolën edhe çifte të tjera, si miku i ngushtë i PM-it, DJ Dagz dhe moderatorja Einxhel Shkira, të cilët janë në pritje të fëmijës së parë bashkë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Pajtim PM Krasniqi (@djpm_)

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Magazina
Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, ngatërrohet me balonin gjigant dhe balerinat detyrohet t'i vijnë ndihmë

Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, ngatërrohet me balonin gjigant dhe balerinat detyrohet t'i vijnë ndihmë

Magazina
Kalo në kategori