LAJMI I FUNDIT:

Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite
Reklama

Javë më parë Fero njoftoi se po tërhiqet nga muzika për të iu përkushtuar fesë islame.

Që atëherë, i njëjtë përkushtimin e tij ndaj fesë e a treguar në mënyra të ndryshme, kryesisht përmes rrjeteve sociale.


Ndërkohë, së fundmi reperi ka treguar se është nisur për në Arabinë Saudite bashkë me miqtë e tij, besimtarë mysliman.

Foto: Fero/Instagram

Feronit Shabani (emri i plotë) ka publikuar pamje të nisjes së tyre për në pelegrinazhin e Haxhit.

Kthehen në YouTube disa nga këngët e tij, reagon Fero: Mos më hyni në hak, respektojeni bindjen time
Lexo po ashtu Kthehen në YouTube disa nga këngët e tij, reagon Fero: Mos më hyni në hak, respektojeni bindjen time

Ndërkohë, ky ndryshim i Feros erdhi pak pasi u arrestua për dhunë në familje.

Foto: Fero/Instagram

Pas daljes nga paraburgimi ai dhe modelja e Arbenita Ismajli konfirmuan se janë ndarë.

Dyshja ishin bashkë për disa vite dhe janë prindër të një vajze. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Magazina
Kalo në kategori