Qoftë në skenë apo thjesht duke ecur, Fergie di të tërheqë vëmendje. Këngëtarja do të vijë shumë shpejt me një videoklip të ri që premton të jetë tejet interesant.

Këngëtarja e njohur është fotografuar gjatë xhirimeve në plazhet e Malibusë në Kaliforni.

Ajo do të vijë tejet joshëse.

Ajo do të vijë tejet joshëse.

41-vjeçarja po këndonte dhe po kërcente në një mënyrë sensuale, ndërsa mbante pantallona të shkurtra dhe bluzë pa krahë në pjesën e sipërme.

Në këtë mënyrë, Fergie ka lënë të kuptohet se do të vijë tejet joshëse në videon e re muzikore. /Telegrafi/

fer2

fer3

fer4

fer5

fer6