LAJMI I FUNDIT:

Fejohen Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Fejohen Justin Bieber dhe Hailey Baldwin
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin (Foto: Getty Images)

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë fejuar gjatë fundjavës – kanë bërë të ditur burimet pranë çiftit për CNN.

Reklama

Këngëtari dhe modelja kanë qenë në lidhje në vitin 2016, ndërsa në javët e fundit e kanë rikthyer romancën duke nxitur spekulime se janë sërish bashkë.

Dhe nuk ka zgjatur shumë, ata kanë vendosur ta dërgojnë lidhjen një hap më larg duke u fejuar në Bahame.

Lajmet për Justin Bieber
Lexo po ashtu Lajmet për Justin Bieber

Në ndërkohë ka pasur spekulime se Bieber është në lidhje me ish-të dashurën Selena Gomez, pastaj me Ariana Grande, ndërsa Baldwin në kohët e fundit ka qenë në lidhje me Shaën Mendes.

Hailey dhe babai i saj, Stephen Baldwin (Foto: Getty Images)

Porse, rikthimi i lidhjes mes këngëtarit dhe modeles duket të jetë serioz, edhe pse vet protagonistët nuk e kanë konfirmuar lajmin.

Hailey është vajza e aktorit Stephen Baldwin dhe mbesa e yllit tjetër hollivudian, Alec Baldwin.

Në një postim në rrjetet sociale, babai i bukuroshes e ka konfirmuar fejesën, mirëpo më pas e ka fshirë postimin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Magazina
Kalo në kategori