Gjiko dhe Elita Rudi u martuan në një ceremoni private martesore me miq të afërt nga estrada.

Aty ishte prezent edhe Ermal Fejzullahu me bashkëshorten e tij Arianën.

Çifti shkëlqyen së bashku në këtë ceremoni martesore.

Por, një postim i Ermalit tërhoqi vëmendjen me këngëtarni e ri, Butrint Imeri.

Ai e ka cilësuar këngëtarin e hiteve “Ma Cherie” dhe “Alea” si pasardhës të tij.

“Unë para 10 vjetëve”, ka shkruar Ermali në postimin e tij në InstaStory.

Kjo mund të ketë hapur rrugën për një bashkëpunim për dyshen.

Kujtojmë se Butrinti është një prej emrave më të dashur e më në formë për momentin me shumë hite të publikuara.

Ndërkaq, edhe Ermali është një prej emrave më të kërkuar të skenës shqiptare. /Telegrafi/