Era Istrefi ka arritur suksesin e radhës të madh në karrierën e saj.

Këngëtarja nga Prishtina së fundmi ka qenë e zënë duke regjistruar krijime të reja muzikore.

View this post on Instagram

no romancer

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Dec 16, 2018 at 12:59pm PST

Megjithatë, ajo ka gjetur mjaftueshëm kohë që të performojë në një prej festivaleve më të mëdha në botë.

View this post on Instagram

Snakes i wear em

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Dec 10, 2018 at 5:36am PST

Bukuroshja ishte e ftuar nga dy prej DJ-ve më të mirë në botë, Dimitri Vegas dhe Like Mike.

Ajo falënderoi dyshen më të madhe në botë për muzikë elektronike që edhe i dhanë mundësinë asaj që të performojnë.

“Faleminderit Dimitri Vegas dhe Like Mike që më dhatë mundësinë që të performoj në Tomorrowland”, ka shkruar Era në Instagram.

Tomorrowland është festivali më i madh në botë që mbahet në Antëerp të Belgjikës. /Telegrafi/