Nuk ka dyshim se është njëra prej prezantuesve më të dashura për publikun. Fjala është për Elita Rudin, e cila ka kohë që i ka munguar ekranit televiziv për shkak se është bërë nënë.

Pavarësisht se muajt e fundit të shtatzënisë dhe më pas lindja e djalit, Zërit, e ka larguar nga ekrani, Elita ka qenë aktive në rrjete sociale, posaqërisht në atë Instagram.

Së fundmi, ajo u ka dhënë hapsirë ndjekësve që t’i bëjnë pyetje rreth gjërave që dëshirojnë t’i dinë rreth saj.

Elita Rudi (Foto: Instagram/elita.rudi)

Në mesin e shumë pyetjeve që ka pranuar nga fansat e saj ishte se kur do t’i kthehet ekranit, dhe një përgjigje rreth kësaj nuk ka munguar nga Rudi. “Edhe pak nga shtatori, tetori”.

Ndryshe, Elita në shtator të vitit që lamë pas është martuar me reperin Gjiko dhe këtë vit mirëpritën fëmijën e parë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Zëri.

Nga ana tjetër, Gjiko ka nisur punën për projekte të reja dhe së shpejti do t’i prezantojë para fansave të tij. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Te dua Asdren Gjikolli ♥️#myvalentine

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on Feb 14, 2019 at 12:22pm PST