Kohëve të fundit, në rrjetin social Tik Tok, mijëra persona i janë bashkangjitur një sfide të re.

Bëhet fjalë për vallëzimin nën tingujt këngës “Buss It”, e cila tashmë po praktikohet nga mijëra përdorues.

Kështu, njëra prej tyre është edhe modelja dhe njëherësh aktorja, Arta Nitaj, e cila u pa nën shoqërinë e mikes se saj.

@artanitaaj

♬ Originalton – Arta Nitaj

Në fillim të videos që të dyja shihen me robdishan dhe pa makijazh, deri në momentin kur ‘shndërrohen’ në vajza mjaft tërheqëse.

Të njëjtën ajo e ka shpërndarë edhe në Instagram, duke marrë vëmendjen e madhe të fansave të saj.

View this post on Instagram

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj)

Postimi mori me mijëra pëlqime dhe komente, duke përshkruar se sa atraktive dukeshin dyshja. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj)