LAJMI I FUNDIT:

E pëlqen pikturën, jetesën në fshat e ndërsa ka blerë shtëpi edhe në Vlorë – 10 gjërat që s’i keni ditur për Mihrije Brahën

E pëlqen pikturën, jetesën në fshat e ndërsa ka blerë shtëpi edhe në Vlorë – 10 gjërat që s’i keni ditur për Mihrije Brahën
Foto: Mihrije Braha/Instagram

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha, është shumë e dashur nga publiku shqiptar për këngët e saj të shumta që ka sjell ndër vite.

Reklama

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Prive”, ku ka rrëfyer ndër të tjerash 10 gjëra që publiku nuk i ka ditur më parë rreth saj.

Mihrija tregoi se i pëlqen shumë që të shkojë në fshatin Prapashticë, fshat nga i cili ka prejardhjen familja e bashkëshortit të saj.

Një tjetër detaj shumë interesant që këngëtarja ndau me fansat ishte fakti se ajo e pëlqen shumë pikturën, ndërsa tregoi një autoportret të sajin të cilin ende është duke punuar në të.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Si një adhuruese e diellit dhe motit të ngrohtë, këngëtarja Braha tregoi se e frekuenton shpesh plazhin, dhe se ajo çfarë publiku nuk di për të është fakti se tashmë Mihrija është bërë banuese e Vlorës.

Me këtë ajo la të kuptohet se bashkë me burrin e saj kanë investuar në patundshmëri në këtë qytet bregdetar.

Tutje, Braha tha se shumë shpejt po mendon të sjellë për fansat ripërpunimin e hitit të saj “Ma kadal kadal”. /Telegrafi/