LAJMI I FUNDIT:

E komplikuar: E dashura lesbike e aktores, dikur ka qenë në lidhje me ish-të dashurin e saj

E komplikuar: E dashura lesbike e aktores, dikur ka qenë në lidhje me ish-të dashurin e saj

Opinioni u shokua kur Kristen Stewart e pranoi se ishte në lidhje me asistenten e saj, ndërsa më vonë u lidh me këngëtaren franceze, Stephanie Sokolinski, të njohur si SoKo.

Reklama

Ndërsa tash është zbuluar se francezja në të kaluarën ka qenë në lidhje me ish-të dashurin e aktores, Robert Pattinson.

Kristen ka qenë në lidhje me aktorin për një vit, para se ta tradhtonte me një regjisor të moshuar.

pattinson

Pattinson e ndërpreu lidhjen me të në vitin 2012, ndërsa një periudhë të gjatë pati spekulime sa ata janë pajtuar, porse kjo nuk ndodhi kurrë.

Stewart pastaj vazhdoi me disa lidhej lesbike, ndërsa tash mësohet se e dashura aktuale ka qenë në lidhje pikërisht me Robert.

Nuk dihet arsyeja e ndarjes së tyre, porse padyshim se kjo do të lë shenjë në lidhjen e dy artisteve të reja. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Magazina
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Russell Brandin nuk e mbrojnë as shokët: Ai ka bërë gjëra vulgare dhe të çmendura

Russell Brandin nuk e mbrojnë as shokët: Ai ka bërë gjëra vulgare dhe të çmendura

Magazina
Kalo në kategori