LAJMI I FUNDIT:

Dukagjini kërkon tre pikë në udhëtim te Drenica, formacionet zyrtare

Dukagjini kërkon tre pikë në udhëtim te Drenica, formacionet zyrtare

Drenica është nikoqir i Dukagjinit në kuadër të xhiros së 34-të në elitën e futbollit kosovar.

Reklama

Vendasit tanimë zyrtarisht kanë rënë nga elita e futbollit kosovar dhe synojnë të bëjnë një lojë të mirë.

Në anën tjetër mysafirët janë duke kërkuar daljen në Evropë për herë të parë në histori të klubit.

Klinasit kanë udhëtuar drejt Skenderajt vetëm për tre pikët dhe çdo rezultat tjetër është një dështim për ta.

Formacionet zyrtare:

Drenica: Kozi, Veseli, Idrizi, Beka, Hussein, E.Shala, Dervishaj, Dobra, Geci, Da Silva, Imeri.

Dukagjini: Haxhihamza, Neziri, Basriu, Syla, Kuci, Hugo, Zabergja, Khomutov, John, Merlaku, Santos.

/Telegrafi/