LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa tregon stilin e saj të çuditshëm rrugëve të Londrës, ndërsa shoqërohet nga i dashuri dhe kunata e saj

Dua Lipa tregon stilin e saj të çuditshëm rrugëve të Londrës, ndërsa shoqërohet nga i dashuri dhe kunata e saj

Ajo u kthye në Britani të Madhe pas një vere të kaluar duke udhëtuar nëpër botë.

Reklama

Dhe Dua Lipa tregoi ndjenjën e saj të çuditshme të stilit, ndërsa kombinoi pantallonat e kuqe me një xhaketë lëkure me një kapelë rozë dhe syze dielli portokalli, në Londër të mërkurën.

Interpretuesja e hitit “New Rules” – e cila mbushi 26 vjet të dielën – u vu re me kunatën e saj Bella Hadid, duke u drejtuar tek një veturë e zezë, shkruan DailyMail.

Dua kishte veshur një bluzë me brez të bardhë nën xhaketën e saj të markës “Balenciaga” dhe shëtiste me pantallona të gjera.

Këngëtarja mbante sendet e saj në një çantë të madhe lëkure të vendosur mbi bërryl dhe të aksesuar me unaza argjendi të shumta dhe një gjerdan me rruaza shumëngjyrëshe.

Ajo e përfundoi veshjen e saj me një kapele ngjyrë rozë dhe syze dielli me ngjyrë portokalli.

Bella dukej sikur të kishte marrë frymëzim për pamjen e saj nga filmi i viteve ’90, “Clueless”, me fundin e saj të shkurtër, një triko dhe çorape të gjata deri në gjunjë.

Përtej qytetit, i dashuri i Duas, Anwar Hadid u pa duke bërë një test COVID në Laboratorin ‘BIOGROUP’ në lagjen Notting Hill.

Dua e ka kaluar verën duke udhëtuar në të gjithë Evropën me të dashurin e saj Anwar, 22 vjeç, me të cilin filloi të takohej në qershor të vitit 2019. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Kalo në kategori