LAJMI I FUNDIT:

Djali 17-vjeçar i David Beckhamit, Cruz shihet duke u puthur me të dashurën e tij adoleshente në jahtin super luksoz të familjes

Djali 17-vjeçar i David Beckhamit, Cruz shihet duke u puthur me të dashurën e tij adoleshente në jahtin super luksoz të familjes

Cruz Beckham u pa duke u puthur me të dashurën e tij të re, Tana Holding, teksa po pushonin së bashku në jug të Francës të hënën.

Djali 17-vjeçar i ish-futbollistit David Beckham, 47 vjeç, dhe gruaja e tij stiliste, Victoria, 48 vjeçe, ftuan modelen Tana që t’i bashkohej familjes së tij në pushimet e tyre me jahte evropiane këtë muaj, përkatësisht me anijen që iu kushton 1.8 milion euro qeraja për vetëm një javë shfrytëzimi.

Ylli aspirues i muzikës pop, Cruz kishte veshur një bluzë të zezë dhe një palë pantallona të shkurtra me vija të bardha poshtë, ndërsa ishte ulur pranë Tanës në një varkë gri ndërsa e puthte në faqe, shkruan DailyMail.

Tana mund të shihej duke u përkulur drejt Cruzit ndërsa ai e përqafoi atë pasi sapo kishte zbritur nga super-jahti i tyre dhe hipi në varkën më të vogël për t’i çuar në breg.

Reklama
Reklama

Atyre iu bashkua një kujdestar që i ndihmoi të hipnin në varkë, me Tanën e veshur me një bluzë të prerë dhe tuta të rehatshme ngjyrë të hirtë për shëtitjen e saj.

Ajo mbante një çantë të zezë me vete dhe një xhup të bardhë në krah.

Dyshja u vendosën në sediljet prej lëkure kafe të varkës, teksa morën rrezet e diellit të lavdishëm ndërsa lundronin drejt tokës.

Cruz dhe Tana u panë me babanë e Cruzit, Davidin, në super-jaht përpara se të niseshin, si dhe motrën e tij më të vogël Harper, 11 vjeçe.

Davidi dukej i relaksuar i veshur me një bluzë të bardhë dhe pantallona të shkurtra ngjyrë bezhë ndërsa ecte në kuvertë.

Për herë të parë këtë muaj, çifti ftoi të dashurën e re të djalit më të vogël Cruz, Tana për pushime me ta, me Tanën që iu bashkua familjes pasi ata lundruan në disa brigje të Evropës.

Reklama
Reklama

Pasi u panë së bashku muajin e kaluar, Cruz thuhet se është ‘dashuruar kokë e këmbë’ me Tanën, e cila mban një profil të ulët larg syrit të publikut.

Muajin e kaluar, dyshja u panë duke shijuar një natë në një pijetore londineze “Alice House” në Queen’s Park, pasi thuhet se u takuan në fillim të këtij viti.

Një burim i tha tabloidit britanik The Sun: “Ata formojnë një çift vërtet të bukur dhe ajo është me këmbë në tokë dhe me të vërtetë argëtuese. Ajo nuk është e shqetësuar nga fama e Cruzit dhe nga vjen ai”.

“Është herët, por Cruz duket se është i vendosur me Tanën”, shtoi burimi.

Kjo lidhje e re vjen pak kohë pasi Cruz, së fundmi u nda nga ish-e dashura e tij, Bliss Chapman.

Reklama
Reklama

Çifti ishte në një lidhje për 18 muaj, por thuhet se vendosën të ndanin rrugët e tyre në mars.

Nëna e Victorias dhe Bliss, Rosemary Ferguson, një modele e kthyer në nutricioniste, janë miq të mirë dhe njëherësh janë ato arsyeja pse të rinjtë u njohën në radhë të parë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina
Kalo në kategori