Leonardo DiCaprio dhe aktorja 23 vjeçare Victoria Lamas janë parë sërish bashkë, këtë herë në klubin hollivudian, Off Sunset.

Thashethemet për lidhjen e tyre të dashurisë filluan të përhapen javën e kaluar, kur paparacit i fotografuan jashtë një restoranti në Hollywood.

Një burim ka treguar për mediat amerikane se ata kanë disa kohë që janë në lidhje, por ende nuk kanë vendosur ta zyrtarizojnë romancën e tyre.

(Foto: BackGrid)

Aktorja e re vjen nga një familje e famshme. Babai i saj, Lorenzo Lamas, është i njohur për rolin e tij në serialin “Falcon Ridge”, derisa nëna e saj, Shauna Sand, ishte një lepurushe e Playboy.

Reklama

Victoria ka luajtur në filmat e shkurtër “The Last Thing the Earth Said”, “Tëo Niner” dhe “Virtuous Role”, ndërsa merret edhe me modeling.

Reklama

(Foto: BackGrid)

Kujtojmë se Leonardo u nda me 25-vjeçaren Camila Morrone në gusht. Pas kësaj, mediat e lidhën me modelen Gigi Hadid. /Telegrafi/

(Foto: BackGrid)