Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

View this post on Instagram

Walkin' past the mirror ooh..

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on Jan 1, 2019 at 10:04am PST

Së fundmi, Dhurata ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj, duke u bërë një bionde mjaft atraktive.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Në një fotografi të ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në Instagram, 26-vjeçarja shfaqet mjaft tërheqëse ndërsa rrëmben vëmendjen me ndryshimin e ri.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve të saj nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për dukjen.

View this post on Instagram

So, do blondes really have more fun?😝

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on Jan 25, 2019 at 10:55am PST

Javët në vazhdim, Dora pritet të sjellë për fansat projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga e fundit që ajo solli ishte “Qikat e mia”, të cilën ajo e solli muajin e kaluar, dhe u prit mirë nga fansa. /Telegrafi/