LAJMI I FUNDIT:

I dehuri që fjeti në rrugë, u zgjua frikshëm nga gjumi (Foto)

I dehuri që fjeti në rrugë, u zgjua frikshëm nga gjumi (Foto)

Në një stacion autobusësh në Londër, një burrë është zgjuar nga gjumi nga një dhelpër që po ia kafshonte pantallonat.

Steve Gould ka qenë mjaftë i dehur dhe e ka zënë gjumi sapo e ka mbështetur kokën, transmeton Telegrafi.

Por, 35-vjeçari ka pasur një zgjim të pazakontë, nga kafsha grabitqare që i ka kafshuar rrobat dhe këpucën.

“Më shikonte në sy dhe sikur donte të më thoshte: këto pantallona janë të mijat”, ka shkruar Gould për fotografinë e plasuar në Imgur. ./Telegrafi/

dhelpra4


Në trend Fun

Më shumë
Shihni çfarë gjeti një grua në kanalin e banjës: Është duke lëvizur dhe thonë se

Shihni çfarë gjeti një grua në kanalin e banjës: Është duke lëvizur dhe thonë se "duket si Çernobili"

Fun
Nuk keni parë kurrë një martesë si kjo: Të sapomartuarit u zotuan për dashurinë e tyre të përjetshme në një tualet

Nuk keni parë kurrë një martesë si kjo: Të sapomartuarit u zotuan për dashurinë e tyre të përjetshme në një tualet

Fun
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Kalo në kategori