Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, ka mbajtur mbrëmjen e së premtes një koncert në Tiranë.

Mijëra fansa ishin të pranishëm për të parë nga afër performancën e këngëtares shqiptare, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në treg.

Mirëpo siç rëndom ndodh që në fund të koncertit, këngëtarët u japin mundësinë fansave që të fotografohen me ta, një gjë e tillë nuk ka ndodhur në koncertin e fundit të Dafinës.

View this post on Instagram

M O N E Y Z ‘ B a b y 4life

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on Jan 9, 2019 at 5:17am PST

E për këtë gjë ajo u ka kërkuar falje fansave të saj, duke bërë të ditur arsyen e vërtet se pse i duhej të largohej menjëherë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Tirana faleminderit shumë! Dhe më vjen keq që nuk mund të qëndroja për të dalë në foto. U desh të nisem menjëherë për Prishtinë/Aeroport. Ju përqafoj të gjithë juve që keni qenë prezent, ju dua”, thuhet në njoftimin e këngëtares.

Foto: Dafina Zeqiri/InstaStory

Me këtë ajo ka lënë të kuptohet se i është dashur të marrë rrugën për të fluturuar jashtë shtetit për koncertet e saj të radhës.

Përndryshe, Dafina ka qenë shumë aktive kohëve të fundit me projekte muzikore, të cilat janë pritur mirë nga fansat e saj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Let me see you go back, back… Come forth & forth……

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on Jan 11, 2019 at 9:42am PST