LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri merr vëmendje me një tjetër postim thumbues: Harxhova energjinë time të çmuar për gjëra të parëndësishme

Dafina Zeqiri merr vëmendje me një tjetër postim thumbues: Harxhova energjinë time të çmuar për gjëra të parëndësishme

Një dramë e papritur nisi së fundmi mes treshes mjaft të përfolur këngëtares Dafina Zeqiri dhe çiftit Ledri Vula e Sara Hoxha.

Teksa dukej se ata ishin arritur të ndërtonin një marrëdhënie shoqërore përkundër të kaluarës, ishte Dafina ajo që ‘shpërtheu’ me postime ndaj dyshes.

Reagimet e saj ishin nga më të ndryshmet duke nisur nga largimi i Ledrit dhe Sarës nga lista e personave që ndjek në Instagram, pa munguar shkrimet si ‘kam vendosur t’i jap fund marrëdhënieve me njerëzit që më nuk i respektoj”.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Nuk munguan as reagimet nga ana e Sarës, e cila në një intervistë të fundit u shpreh nuk e di se çfarë ka ndodhur, pasi ajo ka patur raporte të mira me Dafinën.

Të gjitha lajmet nga Dafina Zeqiri
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Dafina Zeqiri

I shpejt ka qenë një tjetër reagim i autores së “Malli”, që tha e ‘porositi’ Sarën të kujdesej për vajzën dhe burrin e saj, e të ndalonte së përmenduri emrin e saj.

Foto: Screenshot/Threads

Megjithatë, Dafina nuk u ndal me kas, së fundmi ajo shkroi në llogarinë e saj në Threads duke thënë se ka harxhuar energjinë e saj për gjëra të parëndësishme dhe se nga tani ka zgjedhur të mbroj energjinë dhe paqen e saj.

“Për një sekondë harxhova energjinë time të çmuar për gjëra të parëndësishme. Tani e në vijim, zgjedh të mbroj energjinë time! Rrethin tim! Dhe paqen time!”, ka shkruar Dafina. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito ndajnë të tjera imazhe nga fotosesioni artistik i realizuar gjatë pritjes së ëmbël

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito ndajnë të tjera imazhe nga fotosesioni artistik i realizuar gjatë pritjes së ëmbël

Magazina
Zarf i zi në “Big Brother Vip Albania” Ilnisa dënohet nga ‘Vëllai i Madh’

Zarf i zi në “Big Brother Vip Albania” Ilnisa dënohet nga ‘Vëllai i Madh’

Magazina
“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

Magazina
Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Magazina
Kalo në kategori