LAJMI I FUNDIT:

Cristiano Ronaldo mohon pretendimet se ka kryer marrëdhënie seksuale me blogeren nga Venezuela

Cristiano Ronaldo mohon pretendimet se ka kryer marrëdhënie seksuale me blogeren nga Venezuela

Cristiano Ronaldo ka mohuar pretendimet e raportuara në mediat portugeze se ai ka pasur marrëdhënie seksuale me një influencues mahnitës në një hotel të ekipit portugez.

Reklama

Blogerja venezueliane “Georgilaya” pretendon se ish- ikona e Manchester United i dërgoi një mesazh duke e ftuar atë në dhomën e tij pasi ajo pozoi për ‘selfie’ me lojtarët.

“Kur lexova mesazhin, mendova se po të shkoja atje thjesht do të bisedonim, do të njiheshim më mirë, ndoshta do të mund të bëja disa foto të tjera”, kishte shkruar blogerja në Instagram.

Foto: The Sun

“Nuk e mendoja se në atë situatë do të kishte seks. Fakti është se ka ndodhur. U miratua nga ana ime, por pavarësisht kësaj u ndjeva i manipuluar nga fama dhe fuqia e Cristiano Ronaldos”, shtoi ajo.

Pretendimet u mohuan me forcë nga babai i pesë fëmijëve, Ronaldo , 38 vjeç, pasi pretendimet u shfaqën në shtyp dhe në internet në gazetën Correio da Manha të Portugalisë, transmeton The Sun.

“Kjo është plotësisht e rreme dhe shpifëse”, tha zëdhënësi i tij.

Foto: The Sun

Georgilaya pretendon se lidhja u zhvillua më 25 mars të vitit të kaluar teksa kapiteni i Portugalisë, Ronaldo dhe ekipi i tij përgatiteshin për Kupën e Botës në Katar.

Ajo ka treguar gjithashtu se si ishte “torturuar” deri në prag të divorcit nga faji teksa tradhtonte bashkëshortin e saj me Ronaldon.

Ish-asi i Real Madridit dyshohet se e takua me bukuroshen në hotelin “Solverde” në Vila Nova de Gaia, Portugalia veriore.

Foto: The Sun

Ajo pretendon se ai e joshi atë në dhomën 312 ku ajo pranoi të bënte seks – por u ndje e “përdorur” më pas.

Georgilaya – i cili pretendon se nuk dëshiron “famë apo para” – ekspozoi gjithashtu mesazhe me tekst nga Ronaldo dhe miqtë e tij, përfshirë ish-yllin e Prem Jose Semedo.

Të gjitha lajmet nga Cristiano Ronaldo
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Cristiano Ronaldo

Ronaldo iu bashkua skuadrës saudite Al-Nassr pas përplasjes me Manchester United për intervistën e tij shpërthyese me Piers Morgan.

Marrëveshja e plotë besohet se do të zgjasë mbi shtatë vjet gjithsej – me Ronaldon që do të marrë një rol ambasadori sapo të varë këpucët.

Foto: Alamy

Ronaldo – i cili ka qenë me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez për rreth gjashtë vjet – duket se po zhytet në kulturën e tij të re.

Ai u fotografua duke mbajtur një shpatë si pjesë e festimeve të Ditës së Themelimit të Arabisë Saudite. Sulmuesi ikonë kishte veshur fustanin tradicional të vendit.

Ronaldo u bashkua me shokët e skuadrës për të pirë një pije arabe dhe u mbulua me rroba të bardha prej pambuku. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Butrint Avdyli
Kalo në kategori