LAJMI I FUNDIT:

Cricket dhe Diona lansojnë klipin e këngës “Dikur”

Cricket dhe Diona lansojnë klipin e këngës “Dikur”
(Foto: Instagram/dionafona)

“Dikur” është titulli i këngës më të re, të cilën producenti Cricket e ka sjellë në bashkëpunim me Diona Fonën dhe e kanë kompletuar me videoklip.

Cricket qëndron prapa këtij projekti, të cilit ia ka bërë muzikën, ndërsa tekstin e ka shkruar Endrit Mumajesi.


Për melodinë është angazhuar Diona dhe Endrit Mumajesi, derisa masterizimi është bërë nga Lorenc Aliaj

View this post on Instagram

A post shared by Diona Fona (@dionafona)

Për anën vizuale është kujdesur produksionit Imagine Films që e ka bërë xhirimin e videos muzikore.

Cricket paralajmëron këngën e re "Dikur" në bashkëpunim me Diona Fonën
Lexo po ashtu Cricket paralajmëron këngën e re "Dikur" në bashkëpunim me Diona Fonën

Kënga “Dikur” vjen si një baladë që pritet të pëlqehet nga fansat e Cricket dhe Dionës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në

Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në "Women In Entertainment 2023"

Magazina
“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Kalo në kategori