Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo është gjithnjë aktive me projekte muzikore, ndërsa nuk mungon edhe në rrjetet sociale.

Çiljeta ndiqet nga mijëra fansa në Instagram, rrjet social përmes së cilit shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Jo të rralla janë rastet kur këngëtarja ndan me ndjekësit edhe ndonjë fotografi provokuese.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Së fundmi, ajo publikoi një imazh, ku shfaqej mjaft atraktive, e veshur në të zezë, ndërsa vinte në pah gjoksin atraktiv.

Vite më parë, ajo i ishte nënshtruar një operacioni për zvogëlimin e gjoksit, dhe ishte përfolur shumë në media kur kjo gjë kishte ndodhur.

Çiljeta vazhdon të mbetet njëra ndër këngëtaret më tërheqëse të estradës. /Telegrafi/