LAJMI I FUNDIT:

Çifti i preferuar nga bota e futbollit, Wanda Nara dhe Mauro Icardi janë sërish bashkë

Çifti i preferuar nga bota e futbollit, Wanda Nara dhe Mauro Icardi janë sërish bashkë
(Foto: Instagram/mauroicardi)

Mauro Icardi dhe Wanda Nara janë ribashkuar vetëm disa muaj pas shkurorëzimit.

Reklama

Futbollisti argjentinas dhe modelja mbresëlënëse kanë njoftuar përmes rrjeteve sociale se e kanë rikthyer dashurinë për njëri-tjetrin.

Sulmuesi i Galatasarayt e ka konfirmuar pajtimin e çiftit përmes fotografive të publikuara në profilin e tij në Instagram.

“Nuk ishte ferma e jetës sime, ishte jeta ime e shndërruar në një femër. Edhe përrallat e Disneyt i kanë sezonet e dyta. Të dua Wanda”, ka shkruar Icardi në përshkrim.

Megjithatë, shumë fansa i kanë komentuar futbollistit duke i thënë se po bën një gabim të madh me këtë pajtim.

“Ky do të ishte si sezonin i gjashtë”; “Më shumë se një film romantik, ata janë një film horror”; “Mezi presim sezonin e ardhshëm Icardashians”; “Nëse Interi do të investonte në klub aq sa NiMauro investon në këtë lidhje, ne do të ishim klubi më i pasur në botë” – janë disa prej komenteve. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)