Pak kohë pas largimit nga DigitAlb, prezantuesja Bora Zemani ka kaluar në një tjetër televizion.

Bukuroshja do të mund të shikohet në TV Klan në emisionin “E diela shqiptare”.

Këtë e ka konfirmuar vet Bora Zemani me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, ku Bora ka publikuar një foto ku zbulon se ndodhet në studion e spektaklit.

Në krah të saj gjendet Ardit Gjebrea, i cili duket se i ka besuar bukuroshes.

“Çfarë mikpritje. E lumtur pafund dhe mezi po pres që të fillojmë në datë. Edhe pak fare”, u shpreh Bora në postim.

Bora ka kohë që është ndarë nga DJ i njohur, Vin Veli.

Ata kanë një fëmijë nga relacioni i tyre. /Telegrafi/