Këngëtari i njohur, Blero, dhe e fejuara e tij, modelja Afrona Dika, do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në muajin shtator të këtij viti.

Duket se përgatitjet pë dasmën tani janë më intensive, kjo pasi data e madhe për çiftin po afrohet.

Blero së fundmi përmes një fotografie të publikuar në InstaStory, ka bërë të ditur se është duke dizajnuar ftesat për dasmën e tij.

Foto: Blero/InstaStory

Ai duket shumë entuziast për këtë martesë, e cila do të mbledhë shumë figura publike në një vend.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Muaj më parë, Blero dhe Afrona kanë bërë të ditur edhe veshjet e përzgjedhura për dasmën e tyre.

Kjo përndryshe është martesa e dytë për Bleron pas një martese të dështuar, dhe e para për Afronën. /Telegrafi/

View this post on Instagram

today #5yearsLove ❤️ and hopefully till the end

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on Feb 4, 2019 at 2:09pm PST