LAJMI I FUNDIT:

Blero: Nëse do të qëndroja deri në fund, absolutisht që do ta fitoja Big Brother

Blero: Nëse do të qëndroja deri në fund, absolutisht që do ta fitoja Big Brother
Foto: Screenshot/YouTube

Blero Muharremi u largua nga edicioni i dytë i Big Brother VIP Kosova me vetë-dëshirë.

Artisti i njohur kërkoi të dilte për të ruajtur gjendjen e tij të shëndetit mendor.


I ftuar së fundmi në Prive, ai ka folur për këtë eksperiencë dhe për vendimin e tij për t’u tërhequr nga gara.

Blero (Foto: Screenshot/YouTube)

“E kam marrë veten shumë mirë. Edhe në Big kam kaluar mirë derisa ishte koha për ta lëshuar shtëpinë. Prapë iu kërkoj falje të gjithëve njerëzve që ndoshta i kam zhgënjyer që kam dalë vullnetarisht. Por, besoj që më kanë kuptuar deri tash dhe e kam dhënë sqarimin tim. Jam jashtëzakonisht falënderues ndaj secilit prej tyre për për përkrahjen që ma kanë dhënë. Kur kam dalë prej shtëpisë ka qenë një dhuratë e madhe aq shumë dashuri që kam marrë, aq shumë mesazhe të pafund. Kështu që e kam marrë veten, mirë jam. Fokus të madh në punë”, u shpreh ai.

I njëjti theksoi: “Kur kam dalë, ka qenë vendim i duhur por me reflektimin tash e disa muaj, mund të them që e kam bërë një gjysmë gabimi. Ish desht me e çu deri në fund. Ka qenë i shëndoshë për mua. Kisha pas zhgënjyer shumë njerëz që më kanë mbështetur”.

Akuzat e Lindës për ngacmim, flet sërish Blero: E ka bërë për vëmendje, jam njeri që falë por nuk harroj kurrë
Lexo po ashtu Akuzat e Lindës për ngacmim, flet sërish Blero: E ka bërë për vëmendje, jam njeri që falë por nuk harroj kurrë

E sa i përket asaj nëse do ta fitonte këtë format, Blero u shpreh: “Pa dashur me qenë i vrazhdë, mendoj se po”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Kalo në kategori