LAJMI I FUNDIT:

Akuzat e Lindës për ngacmim, flet sërish Blero: E ka bërë për vëmendje, jam njeri që falë por nuk harroj kurrë

Akuzat e Lindës për ngacmim, flet sërish Blero: E ka bërë për vëmendje, jam njeri që falë por nuk harroj kurrë

Një nga ngjarjet më të komentuara gjatë Big Brother VIP Kosova 2 nuk ka dyshim se ishte deklarata e Linda Halimit për Bleron.

Në një nga spektaklet, këngëtarja nga Vitia hodhi akuza për artistin se kishte tentuar ta ngacmonte, duke e ftuar në një dhomë hoteli.


I ftuar në programin e Ermal Peçit ‘E diela jonë’, këngëtari tregoi të vërtetën e tij dhe faktin se sa e vuante në izolim se si familjarët do e kishin pritur këtë.

Foto: Screenshot/YouTube

Blero mes tjerash deklaroi se e ka falur Lindën, por nuk ka për t’iaa harruar kurrë.

Blero: Në Big Brother nuk kam ndenjur kot, koha me i shpalos veprat
Lexo po ashtu Blero: Në Big Brother nuk kam ndenjur kot, koha me i shpalos veprat

“Kur një njeri e ka mizën pas veshit fillon e argumenton dhe bërtet, kjo gjë nuk ndodhi me mua. Secili ka edukatën e vet deri ku do me shku, unë s’do kisha guxuar me shpik një gjë të tillë siç bëri Lindita. Brenda mendova që kjo po e bën për lojë, për tu ngritur, por kur dola jashtë pashë që jo vetëm që nuk është ngritur por është ulur”, u shpreh ai.

I njëjti theksoi: “Ajo e ka bërë për vemendje por kjo është një vëmendje e keqe. Jam njeri që fal por nuk harroj kurrë”.

Linda veç kësaj hodhi edhe shumë deklarata bombastike për banorët e tjerë. /Telegrafi/