“Merri sytë e mi” është titulli i projektit më të ri muzikor të Blero Muharremit.

Kantautori i mirënjohur ka kohë që e ka paralajmëruar këngën e re, e cila tashmë është gati dhe fansat e tij mund ta dëgjojnë atë.

Përmes një njoftimi në rrjetet sociale, këngëtari ka bërë të diture se “Merri sytë e mi” është në dispozicion në shumicën e platformave digjitale.

Blero i ka realizuar edhe videoklip këngës së re, ndërsa javë më parë e kishte publikuar një version të shkurtë të videos muzikore.

Kompletimi nga ana vizuale dhe lansimit në YouTube i këngës “Merri sytë e mi” do të lansohet në javën e ardhshme. /Telegrafi/

View this post on Instagram

soon …

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on Sep 15, 2020 at 8:45am PDT