Berkan Beka është rikthyer me projekt të ri muzikor.

Reklama

Artisti, i cili shquhet për një sërë hitesh, kësaj radhe ka sjell një këngë dedikuar babait të tij të ndjerë.

“Baba” mban titullin projekti, të cilin e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Berkan Beka (Foto: YouTube)

Berkani ka prekur me dedikimin kundrejt të atit, ndërsa edhe në klip shfaqet i përlotur.

Tekstin e ka shkruar Bujar Idrizi, kurse për producimin dhe muzikën është kujdesur vet këngëtari.

Të gjitha lajmet nga Berkan Të gjitha lajmet nga Berkan

Kënga tashmë gjendet e kompletuar në YouTube në kanalin e Arkiva Shqip.

Berkani prej vitesh ka bërë një tërheqje nga muzika, duke u fokusuar më shumë në jetën e tij personale. /Telegrafi/