0Shares

Është folur dhe përfolur për Beniada Nishanin, por fotot e saj seksi, por edhe për lidhjen me ish presidentin.

Dhe për të sqaruar me mirë se si janë këto punë, s’ka gjë me të mirë se sa ta kesh përballë dhe ta pyesësh atë drejtpërdrejt.

E ftuar në Top Show Magazine, Beniada ka treguar se edhe pse u bë një kohë e gjatë, që nëpër portale, emri i saj identifikohet me lidhjen e afërt që ka me ish-presidentin, e vërteta është se ajo nuk është ekzakt mbesa e tij, por ai (ish presidenti) është axha i babait të saj.

Ndërsa sa i takon fotove te saj për revistën e njehur erotike Playboy, Beniada sqaron se: ‘Kam bërë disa foto për të marrë pjesë në Playboy, i kam realizuar ato për disa stilistë dhe së shpejti do të dalin foto të tjera”.

Gjithsesi ajo është prere kur thotë se asnjëherë nuk do te marrë pjesë ne skena erotike, edhe pse pas disa shkollave, ajo aktualisht është duke ndjekur një tjetër, kësaj radhe për aktrim.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)