LAJMI I FUNDIT:

Ben Affleck shfaqet i dëshpëruar dhe në gjendje jo të mirë mes thashethemeve për ndarje nga Jennifer Lopez

Ben Affleck shfaqet i dëshpëruar dhe në gjendje jo të mirë mes thashethemeve për ndarje nga Jennifer Lopez

Ndërsa përballet me probleme serioze martesore, Ben Affleck vazhdon të shfaqet i vetmuar.

Fituesi i çmimit ‘Oscar’, 51 vjeç, veshi një pallto sportive ngjyrë bezhë të hënën teksa doli për të festuar diplomimin e vajzës Violet në Los Angeles.

Përfundi xhaketës ka te veshur një këmishë të bardhë, xhinse e çizme lëkure të errëta.

Ben Affleck

Ndërsa Lopez qëndron në rezidencën e tyre prej 60 milionë dollarësh në Bel Air, Affleck po jeton në një shtëpi me qira mujore prej 100 mijë dollarësh, e cila është vetëm pak larg nga shtëpia e ish Garnerit në Brentwood.

Kanë një dashuri të madhe, por zbulohen arsyet që çuan në një krizë në mes të Ben Affleck dhe Jennifer Lopez
Lexo po ashtu Kanë një dashuri të madhe, por zbulohen arsyet që çuan në një krizë në mes të Ben Affleck dhe Jennifer Lopez

Ai dhe Garner, 52 vjeçe, ishin të martuar nga viti 2005 deri në vitin 2018, dhe ata ndajnë Violet, Fin, 15 dhe Samuel 12 vjeç.

Ben Affleck

Ylli u pa pa unazën e tij të martesës javën e kaluar mes aludimeve se është ndarë nga aktorja e “Hustlers”.

Raportimet për problemet martesore të Affleck dhe Lopez filluan të qarkullojnë javën e kaluar pasi dyshja nuk ishin parë së bashku që nga fundi i marsit.

Ben Affleck me fëmijët

Sidoqoftë, një deklaratë zyrtare akoma nuk është bërë nga vet dyshja e famshme. /Telegrafi/

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez