LAJMI I FUNDIT:

Bayern Munich dhe Milan interesohen për transferimin e Amine Adli

Bayern Munich dhe Milan interesohen për transferimin e Amine Adli

Amine Adli është duke kaluar nëpër një sezon shumë të mirë në vitin e tij të dytë në Bundesliga.

Reklama

Sulmuesi anësorë po shkëlqen me fanellën e Bayer Leverkusen dhe ka bërë për vete skudara të mëdha që kanë shprehur interesim për të.

23-vjeçari iu bashkua dy viteve më parë Leverkusenit për 7,5 milionë euro nga Toulouse, derisa tani ka pesëfishuar çmimin e tij.

Anësori në 34 ndeshje zyrtare ka shënuar gjashtë gola e ka asistuar në gjashtë të tjerë, derisa Milan dhe Bayern Munich janë vënë pas tij.

Dy gjigantët evropianë kanë kontaktuar Leverkusenin për të pyetur për çmimin e futbollistit të talentuar francez.

Kicker ka raportuar se në garë përveç Milanit dhe Bayernit janë edhe dy gjigantët anglezë Arsenal dhe Newcastle United.

Leverkusen është gati ta lejoj largimin e talentit të tyre, por jo për një shumë më të vogël se 35 milionë euro. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori