LAJMI I FUNDIT:

Banorët e Big Brother VIP Albania festojnë ditën e 90-të në shtëpi me një festë në pishinë

Banorët e Big Brother VIP Albania festojnë ditën e 90-të në shtëpi me një festë në pishinë
Foto: Screenshot/YouTube

Sot (e premte) për një pjesë të madhe të banorëve që janë bërë 90 ditë që po qëndrojnë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Reklama

‘Vëllai i madh’ me këtë rast ka organizuar për të gjithë një festë madhështore në pishinë.

Duke qenë se temperaturat kanë qenë mjaft të larta, konkurrentët kanë shijuar muzikë, kërcyer e larë së bashku.

Kjo ka bërë që të argëtohen në masë të madhe e të krijojnë situata të ndryshme me njëri-tjetrin.

Vazhdon t'i performojë këngët e tij në BBVA, Ghetto Geasy e quan sërish ‘Luiz baba’
Lexo po ashtu Vazhdon t'i performojë këngët e tij në BBVA, Ghetto Geasy e quan sërish ‘Luiz baba’

Për të pasur një atmosferë sa më të mirë, ata kanë shijuar edhe muzikë nga një DJ.

Disa nga yjet që janë në shtëpi që nga fillimi: Luiz Ejlli, Olta Gixhari, Kiara Tito, Kristi Aliaj dhe Deamishel.

Atyre i është shtyrë qëndrimi brenda edhe për një kohë, gjersa çmimi final do të jetë 100 mijë euro. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit

Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit

Magazina
Përkundër diagnozës serioze, Bruce Willis argëtohet me familjen në Disneyland

Përkundër diagnozës serioze, Bruce Willis argëtohet me familjen në Disneyland

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori