Këngëtarja dhe reperja Baby G di gjithmonë se si të marrë vëmendjen e fansave.

Këtë ajo e bën shpesh në saje të postimeve provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, Baby G ka sjell një video mjaft provokuese për fansat e saj në rrjetin social Instagram.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Bëhet fjalë për një video, në të cilën ajo shfaqet duke e xhiruar veten e saj ndërsa bën “twerk”.

Postimi në fjalë ka marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit, të cilët janë ‘ngacmuar’ nga ky vallëzim i saj.

Baby G përndryshe ka qenë shumë e përfolur muajve të fundit për jetën e saj private, pasi fillimisht u tha se u nda nga i dashuri gjersa më pas ky lajm doli të jetë i pavërtetë. /Telegrafi/