0Shares

Këngëtarja e re Baby G bëri bujë të madhe pak javë më parë me largimin e saj nga labeli “ON Records”.

Ajo kishte filluar karrierën e saj në po këtë label, dhe si kundër kishte krijuar miqësi shumë të mirë me artistët e tjerë të grupit si: Kida, Mozzik, Getinjo etj.

Baby G me një tjetër stil, frymëzohet nga veshja e babait të saj gjatë luftës në Kosovë (Foto) Baby G me një tjetër stil, frymëzohet nga veshja e babait të saj gjatë luftës në Kosovë (Foto)

Por, duket se kjo miqësi mes tyre nuk ekziston më, ose së paku kështu bën të mendojmë qëndrimi i saj ndaj reperit Mozzik.

Baby G ka publikuar së fundmi një refren të këngës “n’Kuks” në InstaStory, në mbishkrimin e së cilës ofendon Mozzikin, duke e quajtur “p*ssy boy”.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Se çfarë e ka shtyrë drejt një statusi të tillë, mund ta dijë vetë ajo, megjithatë duket se mes dyshes tashmë ka vetëm një “ish-miqësi”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)