Modelja me forma të plota, Ashley Graham, do bëhet nënë për herë të parë.

Ylli amerikan njoftoi fansat se është në pritje të ëmbël, teksa lajmi u bë i ditur në nëntëvjetorin e martesës me partnerin e saj, Justin Ervin.

Dyshja kanë realizuar një video së bashku, kur më vonë shfaqet 31-vjeçarja me barkun e rrumbullakosur.

“Nëntë vite më parë, unë u martova me dashurinë e jetës. Ka qenë udhëtimi më i mirë me personin e preferuar në botë. Sot, ne jemi të bekuar, falënderues dhe shumë të emocionuar të festojmë rritjen e familjes. Jeta do bëhet edhe më e bukur”, ka shkruar mes të tjerash Ashley.

Nga ana tjetër, modelja Graham së fundmi ka sjellë një fotografi kur pozon komplet e zhveshur, derisa tregon strijat në trup.

“Njëjtë njëjtë, vetëm pak më ndryshe”, ka shkruar ajo, të cilat duket se nuk e ka problem t’i ekspozojë para miliona fansave. /Telegrafi/

View this post on Instagram

same same but a little different

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on Aug 18, 2019 at 9:07am PDT